Kontrazárubňa

Latente

Kontrazárubňa Latente je omietací prípravok, ktorý vymedzuje stavebný otvor a umožňuje montáž obložkovej zárubne Latente, ktorá má atypickú hrúbku 15 mm

O produkte

Sme výrobcami takzvanej kontrazárubne. Ide o zárubňu, ktorá umožní zapustenie drevenej obložky do úrovne steny. Drevenú obložku dodáva výrobca dverí. Priechod okolo dverí je ohraničený zárubňou, ktorá je v jednej rovine so stenou. Kontrazárubňa je vyrobená z OSB dosky hrúbky 22 mm a surového hliníkového profilu. Zárubňa Latente slúži na otváranie dverí z pohľadovej lícujúcej strany smerom k sebe i od seba.

Kontrazárubňa je určená pre bezpolodrážkové dvere s celkovou hrúbkou 40 mm. Štandardne sa do kontrazárubne Latente používa 50 mm obložka s 12 mm polodrážkou a 2,5 mm tieňovou drážkou. Túto zárubňu je možné použiť tak na sadrokartónové, ako aj murované priečky a vyrábame ju do max. výšky 2 700 mm. Šírkovo sa vyrába na rôzne priechody, podľa požiadavky zákazníka. Pre jednokrídlové aj dvojkrídlové dvere sa kontrazárubňa dodáva zákazníkom v rozmontovanom stave a je nutné si ju pred montážou zložiť. Záruka na kontrazárubňu Latente je 5 rokov.

Máte záujem o produkt?

Nájdite
najbližšieho predajcu

Nezáväzne popýtajte

Ponuka spracovaná na mieru práve Vám.
Do troch dní poznáte cenu.

Zavoláme
vám späť

Technické informácie

Štandardná šírka priechodupodľa štandardných rozmerov dverných krídel spoločností Sapeli a ďalších
Štandardná výška priechodupodľa štandardných rozmerov dverných krídel spoločnosti Sapeli a ďalších
Výška priechodu na mieru1 975 - 2 700 mm
Minimálna hrúbka dokončenej priečky100 mm

Návody, certifikáty, reklamácie

Materiály

  • surový hliníkový profil, OSB doska hrúbky 22 mm

Aké dvere do zárubne použiť

  • iba drevené od firmy Sapeli a ďalších výrobcov