Kontrazárubňa

Latente

Kontrazárubňa Latente je omietací prípravok, ktorý vymedzuje stavebný otvor a umožňuje montáž obložkovej zárubne Latente, ktorá má atypickú hrúbku 15 mm

O produkte

Sme výrobcami takzvanej kontrazárubne. Ide o zárubňu, ktorá umožní zapustenie drevenej obložky do úrovne steny. Drevenú obložku dodáva výrobca dverí. Priechod okolo dverí je ohraničený zárubňou, ktorá je v jednej rovine so stenou. Kontrazárubňa je vyrobená z OSB dosky hrúbky 22 mm a surového hliníkového profilu. Zárubňa Latente slúži na otváranie dverí z pohľadovej lícujúcej strany smerom k sebe i od seba.

Kontrazárubňa je určená pre bezpolodrážkové dvere s celkovou hrúbkou 40 mm. Štandardne sa do kontrazárubne Latente používa 50 mm obložka s 12 mm polodrážkou a 2,5 mm tieňovou drážkou. Túto zárubňu je možné použiť tak na sadrokartónové, ako aj murované priečky a vyrábame ju do max. výšky 2 700 mm. Šírkovo sa vyrába na rôzne priechody, podľa požiadavky zákazníka. Pre jednokrídlové aj dvojkrídlové dvere sa kontrazárubňa dodáva zákazníkom v rozmontovanom stave a je nutné si ju pred montážou zložiť. Záruka na kontrazárubňu Latente je 5 rokov.

Máte záujem o produkt?

Nezáväzne popýtajte

Ponuka spracovaná na mieru práve Vám.
Do troch dní poznáte cenu.

Nájdite
najbližšieho predajcu

Zavoláme
vám späť

Budeme Vás radia kontaktovať
vo Vami zvolenom čase.

Technické informácie

Štandardná šírka priechodupodľa štandardných rozmerov dverných krídel spoločností Sapeli a ďalších
Štandardná výška priechodupodľa štandardných rozmerov dverných krídel spoločnosti Sapeli a ďalších
Výška priechodu na mieru1 975 - 2 700 mm
Minimálna hrúbka dokončenej priečky100 mm

Materiály

  • surový hliníkový profil, OSB doska hrúbky 22 mm

Aké dvere do zárubne použiť

  • iba drevené od firmy Sapeli a ďalších výrobcov