• Schody a schodiská

  Schody a schodiská

  Schodiská z produkcie J.A.P. sa vyznačujú moderne riešeným dizajnom a kombináciou materiálov, akými sú drevo, nerez a sklo.

 • CELOSKLENENÉ STENY

  CELOSKLENENÉ STENY

  Celosklenené steny nie sú len dizajnovým prvkom interiéru. Zvlášť vo veľkých priestoroch môže vzniknúť požiadavka na čiastočné oddelenie niektorej zóny (kuchyne, obývacej izby).

 • Zábradlie

  Zábradlie

  Predávame zábradlia stavebnicového typu, ktoré je určené pre betónové a montované schodiská, balkóny, terasy, alebo balustrády. Zábradlie má interiérové i exteriérové využitie.

 • Grafosklo

  Grafosklo

  Spoločnosť J.A.P. prišla s absolútnou novinkou, ktorá v interiérovom dizajne nemala zatiaľ obdobu. Grafosklo je unikátny interiérový systém celosklenených prvkov, ktorý umožňuje dizajnovo zladiť interiér do jedného celku.

 • Skryté zárubne

  Skryté zárubne

  Skrytá zárubňa je nadčasové riešenie spojené s elegantným štýlom, moderným interiérom a absolútnym pocitom komfortu. Ide o atraktívny dizajn a nadčasové riešenie.

 • Stavebné púzdra

  Stavebné púzdra

  Spoločnosť J.A.P. vyrába stavebné puzdra pre jednokrídlové alebo dvojkrídlové zasúvacie dvere. Jedná sa o moderný a efektívny systém pre zasúvanie dverí do priečky, ktorý je odporúčaný vzhľadom k svojej praktickosti a úspore miesta.

Od 1.12.2017 zmena adresy výdajného miesta tovaru: Areál spol. EDOS na Kopčianskej ulici 20, Bratislava – Petržalka.

ROZPOČET

Úspešné dokončenie interiéru ako i exteriéru bývania začína rozpočtom na základe projektovej dokumentácie. Takáto finančná kalkulácia vyjadruje Vašu individuálnu predstavu vlastného bývania, súčasne je to však i predpoklad správneho výberu firmy. Každý rozpočet vždy závisí od predstavy i potreby Vás – klientov.  V prípade, že nám poskytnete k naceneniu potrebné technické údaje, radi Vám obratom vypracujeme podrobnú cenovú kalkuláciu na Vami vybraný produkt. Na základe poskytnutých údajov, či technických výkresov Vám tiež vieme navrhnúť najvhodnejšie riešenie pre pohodlný i krásny pocit z Vášho bývania. V prípade seriózneho záujmu pre Vás vypracujeme nielen vizualizáciu k jednotlivým produktom na mieru, ale zabezpečíme pre výrobu komplexné riešenie od zamerania až k samotnej montáži, ktorá končí odovzdaním zhotoveného diela. Toto všetko je od úplného začiatku pod dohľadom odborných obchodných i technických pracovníkov našej firmy, ktorí sú nielen technicky, ale rokmi skúseností i ľudsky zdatní poradiť a vybrať to najlepšie.

V prípade Vášho záujmu o cenovú kalkuláciu nám napíšte mail na asistent@jap.sk  /pri viacerých produktoch môžete u nás rátať s dohodou o zľave/.

Spätne Vás budeme kontaktovať v prípade potreby pre doplnenie informácii či pre uskutočnenie osobnej ukážky navrhovaných produktov v našej vzorkovni na Zadunajská cesta 12 v Bratislave - Petržalke.